Julianastraat 2B

Mill, 5451BP

+31(0)654982644

24/7 Bereikbaar

Ma - Vrij: 9:00 - 17:00

Zaterdag op afspraak

DEELNEMERS 2023

South Boys U19 (1 place)
1East Norfolk
2Køge Nord FC
3Bagsværd Boldklub
4DSV Sint Anthonis
5IF Skjold Birkerød
6HTS
7Norwich City Foundation
8Beckenham Town AFC
9Whitbread Football (1)
10Whitbread Football (2)
11
12RKSV Venhorst
13Constantia
14Excellent
15Ipswich Town FC
16Vios'38
17SV Odijk
18RKSV Odiliapeel/Braks Groep
19Hopwood Hall College
20Groen Wit 62
21AWC Wijchen
22Sørbymagle IF
23Juliana Mill
24Humlebæk Boldklub
South Boys U17 (2 places)
1Kingston Football Academy
2Blackstoun United
3Nascott Wood RFC
4Luton Town Foundation (1)
5Luton Town Foundation (2)
6DSV Sint Anthonis
7Snekkersten IF (1)
8Snekkersten IF (2)
9USD Pianenghese
10Football School Albionet (1)
11Football School Albionet (2)
12Constantia
13SVS Stevensbeek
14Ipswich Town FC
15Onze Gezellen
16Vios'38
17Sc 't Zand
18B1973 Herlev (1)
19B1973 Herlev (2)
20Juliana Mill
21Concordia Delft
22Burtscheider TV
23
24
South Boys U16 (4 places)
1Vitesse08
2Svogerslev Boldklub
3Omonia YFC
4Peterborough United Foundation
5Nørre Aaby Idrætsklub
6Cambrian & Clydach Vale BCG Academy
7Luton Town Foundation (1)
8Luton Town Foundation (2)
9Bagsværd Boldklub
10IF Skjold Birkerød (1)
11IF Skjold Birkerød (2)
12Frederiksberg Boldklub
13Harefield United
14Bo-Ness United CFC
15RKDVC
16Aveley FC
17RKSV Venhorst
18SIF Assentoft
19Holmegaard GB
20Skælskør Boldklub & Idrætsforening
21
22
23
24
South Boys U15 A LEVEL (0 places)
1Kingston Football Academy
2Peterborough United Foundation
3Bagsværd Boldklub
4FC Castricum
5Cambrian & Clydach Vale BCG Academy
6Luton Town Foundation
7UDI'19
8Bonnyrigg Rose FC
9Snekkersten IF
10IF Skjold Birkerød
11Alphense Boys
12Ishøj IF
13Espergærde IF Fodbold
14Blauw Geel'38/Jumbo
15Norwich City Foundation
16Whitbread Football
17Ikast FC
18Fernwood Foxes
19SIF Fodbold
20Dio30
South Boys U15 B LEVEL (0 places)
1Holycross
2Køge Nord FC
3Espergærde IF Fodbold
4FC Castricum
5Constantia
6Bagsværd Boldklub
7DSV Sint Anthonis
8Søhus/Stige Boldklub
9Svogerslev Boldklub
10Brimsdown FC
11USD Pianenghese
12Olympia '18
13Whitbread Football
14Netherton United FC
15Horbury FC
16Ikast FC
17Dalum IF (1)
18Dalum IF (2)
19Vios'38
20Eastside Viborg (1)
21Eastside Viborg (2)
22SV Nootdorp (1)
23SV Nootdorp (2)
24OJC Rosmalen
25Hover IF
26Excellent
27Vallensbæk IF
28Vojens BI
29Vitesse08
30FA 2000 (1)
31FA 2000 (2)
32Rudkøbing Boldklub
South Boys U14 (0 places)
1Køge Nord FC (1)
2Køge Nord FC (2)
3Vanløse IF (3)
4Fernwood Foxes
5Ledøje-Smørum Fodbold (1)
6Ledøje-Smørum Fodbold (2)
7East Calder Colts
8Ammitsbøl-Egtved (1)
9Ammitsbøl-Egtved (2)
10Luton Town Foundation
11Ølstykke Fodbold Club (1)
12Ølstykke Fodbold Club (2)
13Søhus/Stige Boldklub
14IF Skjold Birkerød (1)
15IF Skjold Birkerød (2)
16Brimsdown FC
17UDI'19
18Svogerslev Boldklub
19DSV Concordia
20Norwich City Foundation
21Ikast FC (1)
22Ikast FC (2)
23RSC Anderlecht
24Sale United
25Skælskør Boldklub & Idrætsforening (1)
26Skælskør Boldklub & Idrætsforening (2)
27RKSV Venhorst
28RKSV Odiliapeel/Braks Groep
29Vanløse IF (1)
30Vanløse IF (2)
31ASC
32DSV Sint Anthonis
South Boys U13 A LEVEL (0 places)
1VV Ter Leede
2Luton Town Foundation
3Ølstykke Fodbold Club
4Norwich City Foundation
5Alphense Boys
6Albertslund BS72
7SIF Fodbold
8Vitesse08
South Boys U13 B LEVEL (1 places)
1Pro Academy FC
2Fernwood Foxes
3VV Ter Leede
4RKHSV Maastricht
5VV Nieuwerkerk (1)
6DSV Sint Anthonis (1)
7IF Skjold Birkerød (1)
8IF Skjold Birkerød (2)
9USD Pianenghese
10
11Constantia
12VV Nieuwerkerk (2)
13Brønderslev IF (1)
14Brønderslev IF (2)
15RKSV Venhorst
16Vios'38
17SV Nootdorp (1)
18SV Nootdorp (2)
19SV Nootdorp (3)
20DSV Sint Anthonis (2)
21Excellent
22SES Langenboom
23MFA WK
24Juliana Mill
South Boys U12 (0 places)
1Football Development Schools
2Fernwood Foxes
3TSC FC
4Luton Town Foundation
5Stensballe IK (1)
6Stensballe IK (2)
7Stensballe IK (3)
8Toolroom Academy FC
9RSC Anderlecht
10Vios'38
11SV Nootdorp
12RKSV Odiliapeel/Braks Groep
13DOSKO '32
14Vanløse IF
15Vitesse08
16Redgate Rovers JFC
South Boys U11 (0 places)
1Football Development Schools (1)
2Football Development Schools (2)
3Culter United (1)
4Culter United (2)
5MFA WK
6MFA T&M
7Fernwood Foxes
8TSC FC
9vv Ter Leede
10Luton Town Foundation (1)
11Luton Town Foundation (2)
12DSV Sint Anthonis
13Ishøj IF
14USD Pianenghese
15Constantia
16SVS Stevensbeek
17RKSV Venhorst
18Vios'38
19SV Nootdorp
20RKSV Odiliapeel/Braks Groep
21UDI'19 (1)
22SV DWSH'18
23UDI'19 (2)
24Blauw Geel '38/Jumbo
South Boys U10 (0 place)
1Football Development Schools (1)
2MK Dons Girls
3MFA WK Girls
4Pro Academy FC (1)
5Pro Academy FC (2)
6Fernwood Foxes
7TSC FC
8VV Ter Leede
9Luton Town Foundation
10DSV Sint Anthonis (1)
11DSV Sint Anthonis (2)
12SVS Stevensbeek
13RKSV Venhorst
14SV Nootdorp
15Football Development Schools (2)
16UDI'19
South Boys U9 (0 places)
1Vios'38
2TSC FC
3VV Ter Leede
4DSV Sint Anthonis
5USD Pianenghese
6UDI'19 (1)
7PACE Academy
8Constantia
9Little Ballers
10RKSV Venhorst
11Excellent
12UDI'19 (2)
13SV DWSH'18
14Olympia '18
15SES Langenboom (1)
16SES Langenboom (2)
South Boys U8 (1 places)
1DSV Sint Anthonis (1)
2PACE Academy
3SV Marvilde
4Constantia
5UDI'19
6Little Ballers
7Vios'38
8RKSV Venhorst
9RKSV Odiliapeel/Braks Groep
10Excellent
11DSV Sint Anthonis (2)
12Hørsholm IF
13Blauw Geel '38/Jumbo
14Pathway Coaching
15DBN'22
16
South Boys U7 (0 places)
1DSV Sint Anthonis (1)
2DSV Sint Anthonis (2)
3Constantia (1)
4Constantia (2)
5Little Ballers
6Vios'38
7RKSV Venhorst (1)
8RKSV Venhorst (2)
9RKSV Odiliapeel/Braks Groep
10SVS Stevensbeek
11Excellent
12UDI'19 Nederland
13UDI'19 Italië
14UDI'19 Brazilië
15Pathway Coaching
16UDI'19 Spanje
South Girls U17 (0 places)
1FUNDACIÓN INTEGRARTE F.C
2Haringey Academy
3Amager Pigefodbold (1)
4Amager Pigefodbold (2)
5Ølstykke Fodbold Club
6Snekkersten IF
7SC 't Gooi
8Nykøbing FC
9Egebjerg Fodbold
10East Norfolk
11Ipswich Town FC
12Grenaa IF (1)
13Grenaa IF (2)
14RKSV Venhorst
15Vios'38
16Brøndbyernes IF
17Helmondse Talententeam
18Albertslund IF-Fodbold
19Tjørring IF
20Constantia
21SIF Fodbold
22SES Langenboom
23Fyrkat Q
24MK Dons
South Girls U15 (2 spaces)
1Barnet Panthers
2Køge Nord FC
3Fyrkat Q
4Herne Bay Youth Rangers
5Bagsværd Boldklub
6Amager Pigefodbold (1)
7Amager Pigefodbold (2)
8VV Ter Leede
9Snekkersten IF
10Nykøbing FC
11Skælskør Boldklub & Idrætsforening
12Tingley Athletic
13Quick 1888
14B1973 Herlev
15Brædstrup IF
16OJC Rosmalen
17Helmondse Talententeam
18Albertslund IF-Fodbold
19SV Gramsbergen
20SIF Fodbold
21Brøndbyernes IF
22MK Dons
23
24
South Girls U13 (1 space)
1Barnet Panthers
2Bagsværd Boldklub (1)
3Bagsværd Boldklub (2)
4MFA WK
5VV Ter Leede
6Ammitsbøl-Egtved
7Sale United
8Constantia
9MK Dons (1)
10MK Dons (2)
11Netherton United FC
12
nl_NLNederlands